Liqui Moly regenerator wtrysków Diesel Pro-Line 500 ml

Liqui Moly regenerator wtrysków Diesel Pro-Line 500 ml

64,00 zł
Brutto Dostępność w sklepie stacjonarnym prosimy o kontakt.

Redukuje emisję substancji szkodliwych w tym sadzy, dodatek dobrze jest stosować regularnie przy każdym przeglądzie okresowym. Czyści ze szkodliwych osadów wtryskiwacze pomp wtryskowych. Zapobiega zanieczyszczaniu się iglicy wtryskiwacza, a tym samym przedłuża jego żywotność. Optymalizuje proces spalania. Silnik po czyszczeniu odzyskuje swoją pierwotną moc.

LiM5156
Ilość
Produkt dostępny w sklepie internetowym. Możliwy odbiór w tym samym dniu przy złożeniu zamówienia do godziny 12:00

Polityka bezpieczeństwa

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich zakupów. Posiadamy certyfikat SSL oraz własne procedury bezpieczeństwa

Zasady dostawy

Kliknij, aby poznać szczegóły. Wysyłamy za pośrednictwem serwisu www.polkurier.pl

Zasady zwrotu

Kliknij i zapoznaj się z warunkami zwrotu. Czas na zwrot 14 dni.

Zastosowanie:

Nadaje się do wszystkich silników Diesla również tych wyposażonych w turbosprężarkę oraz filtr cząstek stałych (DPF/FAP). Produkt należy dodać bezpośrednio do zbiornika z paliwem. Należy stosować profilaktycznie podczas wykonywania każdego przeglądu okresowego lub doraźnie w celu rozwiązania problemów z układem wtryskowym. Zawartość opakowania wystarcza na 70 litrów paliwa.

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.